"Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!" M.Kemal Atatürk
28 Mayıs 2024 Salı

ETB Temel Değerleri

 

 

Eskişehir Ticaret Borsası üstlendiği misyonu yerine getirirken, vizyonunu gerçekleştirirken ve yasalarla düzenlenmiş hizmet süreçlerini uygularken 3 temel değer benimsemiştir;

 

Duyarlılık;

Borsamız çalışanlarına, üyelerine ve paydaşlarına değer verir. Eskişehir Ticaret Borsası, her durumda duyarlılık ve dürüstlükle hareket etmeyi, başkalarına saygı göstermeyi, dil, ırk, renk, din, cinsiyet ve siyasi düşünce ayrımı gözetmeksizin farklılıklara değer vermeyi ilke edinmiştir. Bununla beraber, Borsamız bulunduğu çevreyi korumayı ve içinde yaşadığı ve çalıştığı tüm paydaşlarını da geliştirmeyi de amaç edinmiştir.

 

Takım Çalışması;

Eskişehir Ticaret Borsası yönetimi ve tüm çalışanları,  bir takımın parçası olarak birlikte çalışmayı amaç edinmişlerdir. Borsamız, fikir, yetenek ve tecrübelerini paylaşarak güçlü bir gelişmeye ulaşabilir ve bunu sürdürülebilir kılabilir.

 

Sürekli Gelişim;

Borsamız birey ve birim olarak yaptığı her işte her zaman en iyi olma ilkesini benimsemiştir. Üyelerimizin, çalışanlarımızın, paydaşlarımızın beklentilerini daha iyi anlayarak; vermiş olduğu hizmetleri ve yöntemleri sürekli yenileyerek ve geliştirerek “en iyi” konuma gelmeyi hedeflemiştir.

Başkan
Facebook Twitter Instagram English Mail

Üye Borç Sorgulama & Ödeme Online İşlemler


  Şifremi Unuttum

Elektronik Satış Salonu Online Üye Girişi


  Şifremi Unuttum

ETB Mobil Borsam

E-Bülten

E-bülten ve gelişmelerden haberdar olmak için e-posta adresinizi kaydettirin.

Faydalı Linkler

Odalar & Borsalar

Üyelikler

İştiraklerimiz

Ulusal Kuruluşlar

Uluslararası Kuruluşlar

Basın

4 Günlük Hava Tahmini

ESKİŞEHİR
ALIŞ SATIŞ
DOLAR
EURO